חדש! כל האלבומים
להאזנה
והורדה חינם!
tsippi.fleischer@gmail.com
לארכיון ציפי פליישר בספרייה הלאומית בירושלים, לחצו כאן או פנו לכתובת music@nli.org.il
ביצוע חדש לקנטטה 'כשני ענפים'! במסגרת פסטיבל פורום המלחינות Vox Feminae III (2016), יתקיים ערב מחווה לציפי פליישר לרגל יום הולדתה ה-70. התכנית תכלול בכורה עולמית ליצירתה שזה עתה הולחנה, 'שני שירי כאב ושיר שמחה אחד'; וביצוע מבריק של זמרי מורן עם נגנים אורחים בניצוח גיא פלץ לקנטטה הווירטואוזית 'כשני ענפים' (1989), שכבר קנתה לה מקום כאחת מיצירות המופת של סוף המאה ה-20, בזכות השילוב של אקזוטיקה מודרנית המולבשת על שירה קדמונית של משוררת בדואית ממדבריות ערב. הקונצרט יתקיים באולם צוותא 2, רח׳ אבן גבירול 30, ת״א, ביום חמישי, 1.12.2016 בשעה 19:30. כרטיסים: קופת צוותא 03-6950156; info@tzavta.co.il. פרטים נוספים במודעה המצורפת , וכן . ביצועים קודמים של היצירה, בניצוחם שלאבנר איתי ותמיר חסון , זמינים להאזנה ולהורדה באתר זה.
אנו מתרגשים להכריז על סדרת אירועים המוקדשים למוזיקה של ציפי פליישר, בארץ ובעולם, כמפורט במודעה המצורפת, לרגל יום הולדתה השבעים.
ב-7 באוקטובר תתקיים במסגרת חג המוסיקה הישראלית הקרנת הבכורה העולמית להפקת וידאו מרהיבה של הגרנד-אופרה אדפה, על פי מיתוס אכדי עתיק, המושרת בשפת המקור. ההקרנות יהיו באולם אסיא במוזיאון תל אביב בשעה 10:00 ובשעה 13:00; לפרטים והזמנת כרטיסים, לחצו כאן.
כרטיסים להקרנה שתתקיים במוזיאון טיקוטין בחיפה ב-3 בנובמבר ניתן להזמין דרך עמוס לניר - (lanir_an@netvision.net.il); פרטים נוספים כאן. להקרנה זו תתלווה שיחה מקדימה בת חצי שעה עם המלחינה, בהנחייתה של אשת הרדיו/ קול המוזיקה זמירה לוצקי.
ניתן לצפות בקטע קצר מתוך ההפקה כאן ובתיעוד על תהליך ההלחנה כאן. כמו-כן, ניתן להאזין לקטעים מתוך האופרה כאן. פרטים על הקרנות נוספות – בישראל, בפרנקפורט ובמוסקבה – ניתן למצוא במודעה המצורפת. ב-29 באוקטובר, יתקיים בפרנקפורט קונצרט מיוחד לכבוד השקת גליון חגיגי של Viva Voce, בהוצאת Frau & Musik, המוקדש למוזיקה של פליישר. בקונצרט תשתתף להקת בלקנטו פרנקפורט, שתבצע את יצירותיה של פליישר קריאה לכוכבים ו-Mein Volk.
כמו-כן, אנו שמחים לבשר על ערב מחווה לציפי פליישר שיתקיים במסגרת פסטיבל Vox Feminae של פורום המלחינות בישראל, שיתקיים באולם צוותא 2 בתל-אביב ב-1 בדצמבר; פרטים במודעה.
חיים חדשים להקספטיכון מאת ציפי פליישר! הקספטיכון 3 בוצעה בגרסה לתזמורת מיתרים ב-27 במרץ בסן-פאולו, ברזיל; וכעת, ב-12 במאי, תבוצע הקספטיכון 4 לנבל ורביעיית מיתרים על ידי סטודנטים צעירים ומבטיחים באוניברסיטה של קליפורניה בלוס אנג'לס (UCLA).
אנו שמחים לבשר כי אופרת הילדים 'אואזיס' תזכה להפקה בימתית מלאה בימים הקרובים בגראץ, אוסטריה. ראו פרטים בפוסטר המצורף . כמו-כן, 'הקספטיכון 3' תבוצע ב-27 במרס בסן-פאולו, ברזיל, בגרסה חדשה לתזמורת מיתרים.
ב-18 בנובמבר ייפתח בירושלים המרכז לחקר הנוסטרטיקה ע"ש אהרון דולגופולסקי . פרטים והזמנה , כאן .
ב-25 במאי, יבצעו זמרי מורן בניצוח גיא פלץ את מדריגל מס' 1 מתוך המחזר שישה מדריגלים לנוף הארץ. זאת במסגרת קונצרט למוזיקה ישראלית שיתקיים במרכז פליציה בלומנטל בתל-אביב, בשיתוף איגוד הקומפוזיטורים בישראל.
ב-31 במאי, תבצע מקהלת 'צלילי אשכול' (בית הספר היסודי אשכול, באר שבע), עם נגנים אורחים, את המחזמר עלי כינור בהפקה בימתית מלאה. האירוע יתקיים במרכז הצעירים בעיר העתיקה בבאר שבע בשעה שבע בערב. מנצחת: יוליה בלא.
ב-21 ביוני, תתקיים בברלין הבכורה עולמית על הבמה של מכתב מנגיב מחפוז, בביצוע החמישייה הקולית ברלין. פרטים באתר החמישייה, http://www.vokalquintett-berlin.de
חדש באתר ציפי פליישר!
מהיום, ניתן להוריד באתר מבחר פרטיטורות פרי-עטה, שלא יצאו לאור. קישורים לפרטיטורות אלו ניתן למצוא כסימן PDF בטור 'מו"ל' ברשימת היצירות. רשימה מלאה ופרטים נוספים ניתן למצוא בקישור הבא:. העותקים הפיזיים של פרטיטורות אלה זמינים לעיון בארכיון ציפי פליישר בספרייה הלאומית בירושלים. אנו שמחים להודיע שהגרסה הגרמנית של האופרה מדאה, והגרסאות בעברית ובאנגלית של האופרה קין והבל, נמצאות כעת בשיפוץ לקראת העלאתן לאתר של פרטיטורות נקיות בהדפסת מחשב.
אנו שמחים ליידע אתכם כי כל ההקלטות של יצירות ציפי פליישר שיצאו בתקליטורים מסחריים בהוצאת Vienna Modern Masters זמינות להאזנה דרך Naxos Music Library ; בחלק מהמקרים, ניתן גם להוריד את החוברות בפורמט דיגיטלי. לרשימת התקליטורים, לחצו כאן .
חדשות ביצועי ציפי פליישר: באביב האחרון, יצאה ציפי פליישר לסיבוב מפגשים באירופה – כולל ברלין, פרנקפורט, המבורג, וינה וברטיסלאבה – לקראת הפקות חדשות של יצירותיה.

נערה פרפר נערה: זמרת הסופרן מור קן-תור ביצעה את "חלמה נערה" (השיר המסיים במחזור נערה פרפר נערה) בגרסתו העברית, במסגרת קונצרטים של מקהלת 'כרמינה' בניצוח תום קרני שהתקיימו בתל-אביב ביוני 2014.
באוקטובר הקרוב, תבצע זמרת הסופרן Brigitte Zehetner בווינה את המחזור השלם בעברית, בגרסה לקול, חליל ופסנתר, ולצידו את שיר שבת (מתוך הטרום-אופוסים).

חדשות אהרון דולגופולסקי, במלאת שנתיים למותו: הופיע המילון ההודו-אירופי עם אטימולוגיות נוסטרטיות מאת אהרון דולגופולסקי. לאחר הופעת המילון המונומנטאלי, עם ארבעת אלפים השורשים הנוסטרטיים (השחזור הגלובאלי) בהוצאת אוניברסיטת קיימברידג', הוזמנה אצל פרופ' דולגופולסקי סדרה של מילוני-בת, אשר כל אחד מהם עוסק באחת ממשפחות-העל. הוא שקד על הכנתם בטרם מותו, ועכשיו יצא לאור הראשון שבהם, העוסק במשפחת-העל ההודו-אירופית. הייתה דרישה גבוהה במיוחד למילון זה בקרב קהילת הבלשנים המתמחים במשפחת-על זו, ומאז הוצאתו לאור זוכה לתפוצה ותהודה נרחבת. כדי להשיג את המילון המודפס, יש לפנות אל מר Kirill Babaev: babaev@yandex.ru
אנו שמחים לבשר על השלמת מבצע משלוח התקליטורים לספריות באוניברסיטאות ובאקדמיות למוסיקה, תחנות רדיו וטלוויזיה, תזמורות, מקהלות ובתי אופרה ברחבי העולם. במסגרת מבצע זה, הוענקו גם עותקים של מכלול התקליטורים לכל ספריות המוסיקה המרכזיות בארץ.
דיסקים חדשים באתר!
מדור הדיסקוגרפיה כולל כעת את התקליטורים החדשים מיצירותיה של ציפי פליישר, שיצאו בשנת 2013: תיבת האופוסים המאוחרים הכולל הקלטות בכורה ליצירות שהולחנו בשנים 2012-2011; והאלבום קלאסיקות מתחדשות, המציג גרסאות ופרשנויות חדשות למחזור השירים נערה פרפר נערה ולקנטטה כשני ענפים. כמו-כן, תמצאו בדיסקוגרפיה הפניה אל התקליטור החדש של אתי בן-זקן, "רישומי הקול", הכולל את סאגה-פורטרט בביצועה.
שתיים מיצירותיה של ציפי פליישר - קריאה לכוכבים ו מודרנה - בוצעו על-ידי סטודנטים באוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס (UCLA), בקונצרט חגיגי שכותרתו "מוסיקה קאמרית משני צידי המתרס" ב-8 בדצמבר 2013. הקונצרט היה חלק מסימפוזיון שכותרתו: "Listening to the Other: Mideast Musical Dialogues", שהתקיים ב-UCLA בין ה-2 ל-8 בדצמבר, וכלל גם את הבכורה האמריקאית של מכתב מנגיב מחפוז. היצירות זכו לביצועים מצוינים ולשבחי הקהל.
השעון רוצה לישון בוצעה ב-4 בנובמבר במסגרת פסטיבל ISCM (וינה-ברסטיסלבה 2013) על-ידי מקהלת תלמידים בבית הספר היסודי לאמנויות בעיר סאהי, סלובקיה, בניצוחה של Martina Balazova. ביצוע זה התרחש חודשים מספר לאחר הפקת הבכורה העולמית לגרסה האנגלית של אואזיס (ברטיסלבה, מאי 2013), שבה ניתן לצפות כאן .השעון רוצה לישון כבר זכתה לביצוע בזאגרב בשנת 2011, אף הוא במסגרת פסטיבל ISCM.
ההשקה הרדיופונית של התקליטור קלאסיקות מתחדשות התקיימה ב-21 בנובמבר 2013, במסגרת התוכנית "חדש בתקליטיה" של רשת 'קול המוסיקה', בעריכתה של ציפי ויצטום.
ספרה המצליח של ציפי פליישר "מתי כספי – הקסם והחידה", אשר יצא לאור בחודש מאי האחרון, מעורר עניין רב בקרב הקהילה האקדמית. פריצת הספר אל השוק התלוותה באירוע השקה מרשים, ובצידו כיסוי תקשורתי נרחב: שידורי רדיו, שידורי טלוויזיה וכן מידע פרסומי רב מייד לאחר הופעת הספר. עתה, משהחלה שנת הלימודים האקדמית, תעניק ד"ר ציפי פליישר במספר קמפוסים מפגשי-הרצאה לקהילייה האקדמית.
אנו שמחים לבשר על הופעתו של תקליטור חדש בשם"קלאסיקות מתחדשות". התקליטור מאיר מזווית חדשה שתיים מיצירותיה המרכזיות ביותר של ציפי פליישר לטקסטים בערבית, שזכו לביצועים מרשימים בשנים האחרונות. המחזור נערה-פרפר-נערה מוצג בשני נוסחים חדשים – בליווי אנסמבל קאמרי (מושר בעברית) ובליווי תזמורת סימפונית (מושר בערבית). הקנטטה כשני ענפים מושמעת בביצוע שופע חמלה של המנצח תמיר חסון; קטעים מתוכה מושמעים בנוסח המקורי, בשילוב הקאנוּן. את התקליטור ניתן להשיג באמצעות המכון למוסיקה ישראלית, וכן בפנייה ישירה לציפי פליישר
(info@tsippi-fleischer.com). בקרוב ניתן יהיה גם להאזין לתקליטור, ולהורידו, ישירות מהאתר.
במלאות שנה לפטירת בעלי אהובי הבלשן פרופ' אהרן דולגופלסקי אני שולחת לכל מכיריי דברים שנכתבו אודותיו מיד לאחר מותו. יהי זכרו ברוך.
ספרה של ציפי פליישר מתי כספי - הקסם והחידה יצא לאור בחודש מאי; ראו: http://www.kibutz-poalim.co.il/matti_caspi. ב-13 ביולי, יתקיים אירוע השקה חגיגי לכבוד הספר. האירוע יתקיים בשמונה וחצי בערב בבית היוצר של אקו"ם, נמל תל-אביב. לפרטים על האירוע, ראו: http://bama.acum.org.il/?p=4451. לקראת האירוע, תשוחח זמירה לוצקי עם ציפי פליישר על הספר, ועל ייחוד שפתו ההרמונית של מתי כספי, ביום חמישי הקרוב, 11 ביולי, בשש בערב, לאורך שעה, בקול המוזיקה.
ב-18 ביולי, בשעה שמונה בערב, יתקיים בגינת בית ביאליק בתל-אביב אירוע חגיגי לכבוד יום הולדתו ה-80 של ששון סומך, חוקר הספרות הערבית בעל השם העולמי. ציפי פליישר (ראו מאמרה על הקשר המתמשך שלה עם ששון סומך) תשתתף באירוע בהצגת יצירתה מכתב מנגיב מחפוז בביצוע החמישייה הווקלית ברלין. היצירה נכתבה בעקבות מכתב של הסופר המצרי נגיב מחפוז, חתן פרס נובל לספרות, לידידו ששון סומך
אופרת הילדים אואזיס ממשיכה להכות גלים. לסיכום של כמה מן התגובות הנלהבות ליצירה, ראו כאן. לגלריית תמונות מהבכורה הבימתית המלאה של הגרסה האנגלית בברטיסלאבה, ראו כאן. לסרטון המראה את התמונה הראשונה מן ההפקה, ראו כאן.
עם שובה של ציפי פליישר מבכורת אופרת הילדים שלה אואזיס (גרסה אנגלית, אירופה), נתבשרה שהחלו ההכנות להופעות נוספות של הפקה זו – בפסטיבל ISCM בברטיסלווה, וכן בווינה, פראג ובודפשט – ביוזמה משותפת של שגרירויות ישראל במדינות אלו.
ב-19 במאי, הועלתה בבכורה עולמית, בבימוי מלא, הגרסה האנגלית של אופרת הילדים אואזיס. האופרה הועלתה על-ידי בית הספר היסודי לאמנויות ע"ש ססיליה הקדושה בברטיסלאבה. כל המשתתפים היו ילדים, תלמידי בית הספר; צוות הבימוי, הכוריאוגרפיה, העיצוב וההפקה היה מבית האופרה של ברטיסלאבה. פרטים אפשר לראות בפוסטר המצורף. הבכורה התקיימה בנוכחות המלחינה, שהוזמנה במיוחד לאירוע. על ההפקה הקודמת של היצירה, בגרסה המקורית בגרמנית, ניתן לקרוא בקישור הבא: http://www.tsippi-fleischer.com/ac-karlh.html, וקטעים ממנה ניתן לראות בקישור הבא: http://www.tsippi-fleischer.com/video55h.html. הקלטה מלאה של היצירה ניתן לשמוע ולהוריד כאן: http://www.tsippi-fleischer.com/disco2011h.html.
ארכיון ציפי פליישר מהספרייה הלאומית זמין מעתה באינטרנט! ב-26 בפברואר 2013:
הושק אתר המוקדש לארכיון זה בתוך אתר הספרייה הלאומית. מטרתו של אתר זה היא להנגיש חומרים נדירים בארכיון שתרמה המלחינה לספרייה הלאומית. בין השאר, ניתן למצוא באתר: הקלטות אודיו ווידאו; כתבי יד מקוריים; תיעוד תהליכי הלחנה; ראיונות עם המלחינה; ונקודות ציון ביוגרפיות השזורות בתמונות, מכתבים, מסמכים, גזרי עיתונים ועוד. אירוע ההשקה הועלה ליוטיוב בשני חלקים; ניתן לצפות בהם כאן וכאן
הודעה מצוות אתר ציפי פליישר: אנו גאים לבשר על שני אירועי השקה לכבוד הוצאת תקליטור חדש מיצירותיה של ציפי פליישר - תיבת האופוסים המאוחרים (VMM 1065). ב-18 במרס, בשעה 10 בבוקר, יתקיים אירוע לכבוד התקליטור באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים באולם הרצאות 231. הכניסה חופשית, והקהל מוזמן. ב-21 במרס בשעה שש בערב, תקדיש זמירה לוצקי לתקליטור את תוכניתה "עננים, חגיגות, סירנות" ברשת קול המוסיקה . התקליטור כולל ארבע יצירות, הרשומות כאן לפי סדר הופעתן בתקליטור: מכתב מנגיב מחפוז; החיות רוצות; הסימפוניה השישית - עיניים השתקפות הנפש; ואברם - אורטוריה על הולדת המונותיאיזם.
ב-26 בפברואר, יתקיים אירוע השקה לאתר המוקדש לציפי פליישר בתוך אתר הספרייה הלאומית . במסגרת אירוע ההשקה, תציג ד"ר גילה פלאם, ראש מחלקת המוסיקה בספרייה, את אוסף ציפי פליישר, אשר אותו מציג האתר; ג'ני אויזרט-לוין תדבר על "מרחבים מוזיקליים" בדמותה של ציפי, המשתקפת באתר חדש זה. כמו-כן, יוקרנו ויושמעו לסיום האירוע קטעי מוסיקה של המלחינה בהנחייתה. תתקיים תערוכה המציגה מבחר מכתבי היד של המלחינה הכלולים באוסף הספרייה. הכניסה לאירוע חופשית, והקהל מוזמן. קישור לאתר עצמו יועלה כאן בקרוב.
בין ה-18 ל-24 בינואר, זו הפעם השנייה, שידרה תחנת הרדיו האינטרנטית Radio Arts Indonesia סדרת תכניות המוקדשת לציפי פליישר, במסגרת המדור "אמן השבוע". התכנית כללה, בין השאר, את סאגא-פורטרט, הסימפוניות השנייה והשלישית, מחול פיבונצ'י, ועוד. רשת זו מרבה לשדר מיצירותיה של פליישר.
חמישה סרטים חדשים מיצירות ציפי פליישר עלו לאחרונה לערוץ היוטיוב של המלחינה: שתי הפקות מלאות של האופרה 'קין והבל' - הבכורה העולמית (תל-אביב, 2002)
והבכורה האירופאית (וינה, 2005); סרטון אודות ההפקה של המחזמר עלי כינור בבית הספר 'הס' בפתח תקווה, 2011; וסרטונים אודות ביצועי הבכורה של יצירותיה החדשות החיות רוצות ו- סימפוניה מס' 6 – עיניים השתקפות הנפש . דפים המוקדשים לסרטים אלו יועלו בקרוב לאתר זה.
האורטוריה אברם חוזרת! לאחר ההצלחה הגדולה של הבכורה העולמית בחג המוסיקה הישראלית בחיפה, תתקיים הופעה נוספת ב-6 בדצמבר בכנסיית נוטר דאם דה ציון בעין כרם, ירושלים. לפרטים, לחצו כאן.לשמיעת קטע מן היצירה, לחצו כאן.
ב-20 באוקטובר, התקיימה בברלין הקלטת הבכורה העולמית של מכתב מנגיב מחפוז, יצירה חדשה נוספת של ציפי פליישר, בביצוע 'החמישייה הקולית ברלין', לקראת הופעות הבכורה הבימתיות בישראל ובאירופה. היצירה מושרת בחמש שפות – במקור הערבי ובתרגומים לעברית, אנגלית, גרמנית וצרפתית.
ביצוע הבכורה החגיגי של אברם – אורטוריה על הולדת המונותיאיזם התקיים באודיטוריום רפפורט, מרכז הכרמל, חיפה, ב-20 בספטמבר, בשעה 17:30, במסגרת חג המוסיקה הישראלית החמישה-עשר. אל מקהלת הנשים 'המיולה' בניצוחו של רון זרחי, הצטרפו חמישה כנרים (תלמידי בית הספר ע"ש תלמה ילין) ושלוש נבלניות.
הסימפוניה השישית של ציפי פליישר, עיניים, השתקפות הנפש – יצירת מולטי-מדיה ייחודית, בהשראת התערוכה באותו שם של המעצבת דורית הראל ז"ל – בוצעה בבכורה עולמית ב-20 ביולי. האירוע יוצא הדופן, שכלל הקרנה על מסך ענק של תמונות עיניים מתערוכתה של הראל, זכה להצלחה ושבחים רבים. לפרטים נוספים על האירוע, ראו כאן.
סדנאות לאורך יום שלם על יצירותיה של ציפי פליישר! האירוע התרחש במכללת ספיר, ב-10 ביוני, במסגרת פורום ספיר לדיון ולחקר התרבות. הוא כלל שני מפגשי סדנאות בהנחיית משה צוקרמן, שאף נשא את ההרצאה הפותחת; הדוברים האחרים – אבי חנני, ששון סומך וציפי פליישר. המלחינה גם הנחתה קונצרט-סדנא מיצירותיה, המשלב ביצועים חיים, וידאו-ארט וסרטים דוקומנטריים, כולל עדויות מאלפות על מסע הבכורה של יצירתה החדשה החיות רוצות בישראל ובגרמניה. לאירוע התלוותה תערוכה מתוך אוסף כתבי היד של המלחינה.
ציפי פליישר הוזמנה להשתתף בפסטיבל "מוזיקה בת זמננו 2012" באוניברסיטת וסטפאליה שבעיר מינסטר, ויוצאת לגרמניה להשתתף באירוע חגיגי זה, בהפקת האקדמיה למוזיקה של האוניברסיטה. במסגרת זו, תתקיים בכורה בימתית עולמית של יצירתה החדשה החיות רוצות, בשילוב משחק, פנטומימה ומחול, בשני מופעים – האחד בביצוע ילדים, והשני בביצוע סטודנטים מהאקדמיה. כמו-כן, תבוצע גרסה חדשה בגרמנית של מחזור השירים נערה-פרפר-נערה, ויבוצעו יצירות כליות וקאמריות רבות נוספות פרי-עטה. המלחינה גם תרצה על יצירת הוידאו-ארט שלה דניאל בגוב האריות. הפסטיבל יתקיים בתאריכים 20 עד 25 במאי.
המלחינה ציפי פליישר יוצאת בחודש זה לאירופה, כדי להקליט בבכורה עולמית שתי גרסאות חדשות של נערה-פרפר-נערה – להרכב קאמרי ולהרכב תזמורתי. גרסאות אלה יהוו פריצת דרך חדשה במסע העולמי המתמשך של מחזור שירים זה, שכבר זכה לאינספור ביצועים וגרסאות.
בהזדמנות זו יתקיימו גם מספר פגישות עבודה באירופה לקראת העלאת אופרת הילדים אואזיס באנגלית. הפקת הבכורה של אואזיס זכתה בחודש שעבר בפרס הבימוי וההפקה לינץ-פפגנו לאופרות ילדים, והגיעה למקום הראשון מבין עשרות אופרות ילדים מרחבי העולם.
מעתה (10 בינואר 2012), ניתן לשמוע ולהוריד בחינם מדפי ה דיסקוגרפיה באתר את מכלול האלבומים של ציפי פליישר - החל מאריך-הנגן "מוסיקה להרכבים קטנים" (1986) , שעבר דיגיטליזציה במיוחד עבור האתר לאחר שנים רבות בהן לא ניתן היה להשיגו, וכלה ב תקליטור החדש 'אואזיס' ובו ביצועי בכורה לשלוש מיצירותיה של המלחינה, שהולחנו בשנים 2009-2010.


אופרת הילדים אואזיס (ליברית: יעל מדיני) המאירה את עולמם של ילדי סיני בזמן יציאת מצרים, אשר הועלתה בבכורה עולמית בימתית בהצלחה מרובה לפני כשנה בגרמניה, זכתה כעת להקלטת בכורה בביצוע מעולה. ב-15 בדצמבר, ראיינה זמירה לוצקי את ציפי פליישר בתוכניתה "עננים, חגיגות, סירנות" ברשת קול המוסיקה לרגל צאת התקליטור (VMM 4007), הכולל גם הקלטות בכורה לשתי יצירות נוספות: מודרנה ומחיקה .לפרטים, ראו במדור דיסקוגרפיה . בארץ, ניתן להשיג את התקליטור באמצעות המכון למוסיקה ישראלית ,או בפנייה לאתר זה. האופרה קיימת גם בגרסאות בעברית ובאנגלית.
רבות מיצירותיה של ציפי פליישר משודרות מדי שבוע ברשת האינטרנטית "Radio Arts Indonesia" . רשימות מעודכנות - ובכלל זה רשימה המוקדשת למלחינים העכשוויים, שבה תוכלו לאתר את שידורי יצירותיה של פליישר - ניתן להוריד כל שבוע מדף הבית של הערוץ.
כל סרטוני הוידאו הקשורים ליצירותיה של ציפי פליישר הועלו לערוץ שלה ביוטיוב: youtube.com/user/tsippifleischer1.
תוכן עניינים מפורט ומסודר של סרטונים אלו ניתן למצוא במדור הוידיואים באתר: http://www.tsippi-fleischer.com/videoh.html.


לקוראי צרפתית - מעתה אגף נרחב בצרפתית באתר: http://www.tsippi-fleischer.com/fhomepage.html