חדש! כל האלבומים
להאזנה
והורדה חינם!
tsippi.fleischer@gmail.com
לארכיון ציפי פליישר בספרייה הלאומית בירושלים, לחצו כאן או פנו לכתובת music@nli.org.il
אנו שמחים להודיע כי ב-14 בנובמבר תבצע להקת בלקנטו פרנקפורט את יצירתה של פליישר קריאה לכוכבים בקונצרט חגיגי אשר יתקיים באולם רן ברון, שטריקר, ת"א, שעה 20:30. הלהקה מגיעה במיוחד מפרנקפורט כדי להשתתף בפסטיבל VoxFeminae 5. קריאה לכוכבים מושרת באכדית ומשתמשת בכלי הקשה אקזוטיים.
תכנית הקונצרט כאן, והסברים על היצירה כאן.
לצפייה בביצועים קודמים לחצו כאן
למחרת תבצע הרביעייה העכשווית את הקספטיכוןIII במסגרת קונצרט נוסף בפסטיבל הנ"ל, בבית היוצר שבנמל ת"א (האנגר 22), שעה 19:00. מחיר הכניסה לכל קונצרט 50 ₪. ידידיה של ציפי פליישר אשר מעוניינים להגיע יודיעו לה לכתובת מייל זו עד מוצ"ש 11.11.17 כדי שתוכל לקבל את פניהם בכניסה חינם.

כמו כן אנו שמחים לבשר על הוספת פריטים רבים למדור הפרסומים באתר – מאמרים על ציפי פליישר ויצירותיה, ריאיונות איתה ופרסומים ומחקרים פרי-עטה. התוספות כוללות תיזה רחבת-היקף על להקת החיפושיות, שכתבה כעבודת מאסטר ב-1973, סקירה ניתוחית-השוואתית על הקרבה עצמית self-sacrifice של נשים באופרה הקלאסית, תוך התמקדות בדמויותיהן של מדיאה (כרוביני), אלקסטיס (גלוק) ולאונורה (ב-"פידליו" של בטהובן), 1995;וכן יומן זיכרונות ממצרים הקופטית (1996-1994).

בשנת 2017 – עדנה ליצירות קאמריות מוקדמות של ציפי פליישר.
ב-26 באפריל בוצע שיר מס' 4 מתוך המחזור "נערה פרפר נערה" על ידי זמרת הסופרן סיוון קרן בתיבה ביפו, במסגרת פסטיבל פורום המלחינות בישראל, ווקס פמינה Vox Feminae IV .
ב-18 במאי בוצעו "10 רסיסים לאבוב, קלרינט, בסון" בברצלונה על ידי השלישייה "Trio de Canyes Vidalbe " בקונצרט שהוקדש כולו ליצירות בנות זמננו להרכב זה (Dolors Almirall אבוב, Queralt Roca קלרינט, Lleonardo Castello פגוט).
ב-14 בספטמבר יבצע חגי יודן את יצירתה לפסנתר סולו של פליישר "במצב רוח כרומטי" במסגרת רסיטל של מוזיקה ישראלית עכשווית לפסנתר ולצ'מבלו מטעם איגוד הקומפוזיטורים שנושא את הכותרת "עכשיו זה תמיד" באולם רן ברון, שעה 20:30. הכניסה חופשית.
זו גם ההזדמנות לבשר על ביצוע "קריאה לכוכבים" על ידי אנסמבל בלקנטו-פרנקפורט בניצוח דיטבורג שפור (Dietburg Spohr ) ב-14 בנובמבר באותו אולם, במסגרת פסטיבל ווקס פמינה Vox Feminae V . פורום המלחינות ידאג לפרסומים מפורטים לקראת הפסטיבל. כדאי לציין שיצירה זו, המושרת באכדית ומבוצעת בשילוב כלי הקשה אקזוטיים, נכתבה במיוחד בהזמנת ההרכב בלקנטו-פרנקפורט, אשר ביצעה אותו בבכורה עולמית בישראל בנובמבר 1995 (http://www.tsippi-fleischer.com/video26h.html ).

l